פרויקט מוזיקה חברתית בינלאומית שמח וחופשי

תפילת הלל רב לשונית
לאושרם
של כל האנשים על פני כדור הארץ
שנה שפה

רעיון: מוזיקאים ממקומות שונים בעולם מקליטים בווידיאו את מנטרת התפילה "לוקה סמסטה" בשפת האם שלהם, ואנחנו עורכים אותה לקליפ יחיד.

המשימה: אנו רוצים לשרת לאחד את אנשי כדור הארץ, להראות שכולנו ותחת כל הנסיבות יכולים וצריכים לדבר באותה שפה - שפת האנושות, החמלה והמצפון.

רק תדמיין! שורה אחת בלבד "שכל היצורים בכל העולמות יהיו שמחים וחופשיים" מושרים בעשרות שפות שונות על ידי דוברי הילידים של תרבויותיהם, מוזיקאים וזמרים מאזורים שונים על פני כדור הארץ. בזריקה אחת אנו רואים פרואני עם שרנגו, ובאחר מכן הודי עם סיטאר, בשלישי מונגולי עם מורינקור, גרמני או איטלקי עם ילדים בזרועותיו. וכל האנשים האלה מאחלים אושר לאנשים בכל רחבי העולם. נחמד ויעיל!

הפורמט והמשימה שלנו תואמים את הפורמט הידוע כבר "משחק לשחק".

"Lokah Samastah Sukhino Bhavantu" הוא מנטרה, מילותיו של גוטם בודהה.
סנסקריט: लोकाः समस्ताः सुखिनो भवन्तु
פירוש: שיהיו כל היצורים בכל העולמות שמחים וחופשיים

גרסת ההדגמה של השיר בארבע שפות כבר הוקלטה ואפשר כבר להאזין לו.

מילה ממארגן הפרויקט

“הרעיון של פרויקט הווידיאו Happy and Free נולד לפני כשנה, ברגע שנכתב השיר באותו שם, שנשמע בתחילה רק בשלוש שפות: סנסקריט, אנגלית ורוסית. עם זאת, עד מהרה התברר שזו רק ההתחלה של משהו גדול יותר וששיר זה אמור להישמע במאות קולות ברחבי העולם.

בלי הרבה מילים, זה חודר מיד ללב. שיר תפילת חמלה זה מתאחד, הוא מוחק הבדלים חיצוניים ומגבש את נפש האדם. והנשמה היא אחת לכל. היא לא יודעת גבולות והבדלים אתניים, ממלכתיים או דתיים. "

דניאל שירוקובורודוב, מוזיקאי מרוסיה, בן 38, בעל ואב לארבעה ילדים, מטייל, מנהיג להקת המוסיקה SniVetvey.

אז אם אנחנו באותו אורך גל איתך, בוא נתחיל.

מי יכול לקחת חלק בפרויקט?

אנשים מכל הגילאים, הלאומים והדתות, זמרים ומוזיקאים, אנשי מקצוע וחובבים, יכולים להשתתף בפרויקט.

כדי להשתתף, עליך לשיר יחד עם רצועת הגיבוי שלנו את המשפט "שיהיו כל היצורים בכל העולמות שמחים וחופשיים" בשפת האם שלך או לנגן בכלי נגינה, לצלם אותו ולשלוח אותו אלינו. אנו נבחר סרטונים ונערוך אותם לקליפ יחיד. כל ההוראות וההמלצות לאודיו ווידאו מתוארות להלן.

לסולנים

הורידו רצועות גיבוי והאזינו לגרסת ההדגמה של השיר בסאונדקלאוד .

הסולנים צריכים לתרגם ולשיר את הביטוי "שיהיו כל היצורים בכל העולמות שמחים וחופשיים" בשפת האם שלהם, שאתה נושא ממנה, ומבקש בכנות בלב שלך. חשוב לשמר את הביטוי המוסיקלי עצמו או להיות קרוב אליו מאוד. מעודדים גם כל אלתור קולי. לשיר את השיר מההתחלה ועד הסוף כמו שאתה מרגיש. בסוף השיר עברו ללחישה ממש כמו בגרסת ההדגמה שלנו ( lokah-samastah-demo.mp3 ). אתה יכול לשיר סולו או במקהלה בכמה קולות.

זה נהדר אם שרים ומנגנים בכלי נגינה. חשוב להקליט את האות במסלולים נפרדים.

למוזיקאים

מוזיקאים יכולים להקליט כל חלק בכללותו או בכל מקום בשיר. זה יכול להיות סולו או ליווי. מומלץ לנגן על כלים אתניים לאומיים, שהם סימן ההיכר המוסיקלי של תרבותך.

הכנו גרסאות שונות של מסלולי גיבוי .

הקלטת שמע

הורד רצועות גיבוי , התאמן והקליט רצועת שמע אחת או יותר לכל אחד מרצועות הגיבוי, באמצעות אוזניות. מצא את המיקרופון הטוב ביותר האפשרי בכיתה אולפנית או קרוב למיקרופון אולפן או מקליט מסוג Zoom להקלטה. רצוי להקליט את הקול באמצעות פילטר פופ. אם לא, אז תהיה במרחק של כחצי מטר מהמיקרופון. אם ההקלטה היא ברחוב, רצוי להשתמש במצחייה. פורמט שמע: 44100KHz / 24bit. מונו או סטריאו לפי הצורך. נסה למזער ככל האפשר רעש זר. במידת האפשר, סנכרן את תחילת קובץ השמע עם רצועות הגיבוי שלנו כדי שלא נצטרך לעגון באוזן. חשוב גם להקליט את קולך על ידי האזנה למסלול הגיבוי באוזניות, ולא ברמקולים.

הקלטת וידאו

הנחיות טכניות כלליות להקלטת וידאו: מיקום אופקי של המצלמה, רזולוציה 1920 x 1080 פיקסלים ומעלה. רצוי להוציא מחצובה. אתה יכול להיות באורך מלא או בגובה המותניים. אתה חייב להיות גלוי, חייב להיות מספיק אור. אם מצלמים בחוץ, אז עדיף אור הבוקר והערב. הקליפ הוא רב לאומי, ולכן רצוי שיחד איתך במסגרת היה משהו שאומר על התרבות, המדינה, הזהות שלך, שנותן למסגרת טעם לאומי. כדאי לגשת לתהליך זה באופן יצירתי, עם דמיון.

לאחר ההקלטה

שלח לנו חומרים דרך כל שירות שיתוף קבצים לכל אחד מאנשי הקשר המפורטים להלן. הדוא"ל הראשי של הפרויקט הוא lokah.video@gmail.com

שלח גם מידע נלווה אודות עצמך (שם, שם משפחה, לאום, עיר מגורים, גיל, מקצוע עיקרי). רק המידע שאתה מאפשר לנו להשתמש בכתוביות ובקרדיטים של הסרטון!

מפיקים ותקשורת המונים

אנו מעוניינים בפרסום הרחב ביותר האפשרי של הפרויקט ונודה על כל תמיכה בהסברה. יש לנו פוסטרים וסרטונים שניתן לפרסם ברשתות החברתיות שלכם עם האשטגים #lokah_samastah # מאושר_ואין חינם

אפשר גם להשתמש בהאשטגים בשפה הלאומית שלך.

המלצות חשובות

אנו רוצים לשרת את האיחוד והפיוס של תושבי המדינות הלוחמות. ישראלים / פלסטינים, רוסים / אוקראינים, אזרבייג'נים / ארמנים, שחור / לבן וכו 'שרו את המנון השלום הזה אחד עם השני. זה אפשרי עם דגלים לאומיים במסגרת. שמותיך ולאומיותך יתוארו בכותרת המשנה. זה נהדר אם יש אנשים בגילאים שונים במסגרת: משפחה, ילדים, הורים.

על ידי זה אנו רוצים להזכיר ולאשר שיש ערכים גבוהים יותר מהשאיפות הפוליטיות הנוכחיות, שמילים כמו "אהבה" ו"אושר "בכל שפות העולם פירושן אותו דבר ללא קשר למבני העל התרבותיים.

תמכו בפרויקט

הפרויקט זקוק לפרסום רחב ולתמיכה כלכלית. אנו נהיה אסירי תודה על ההודעות החוזרות ברשתות החברתיות פייסבוק אינסטגרם, וואטסאפ וטלגרם צ'אטים. הקבוצות והדפים שלנו מפורטים בהמשך באנשי הקשר.

כמו כן, כדי ליישם את הפרויקט, אנו זקוקים לצוות:

אם אתה יכול לספק תמיכה כספית לפרויקט, עשה זאת. פרטי חשבון .

Intermediary:
JPMORGAN CHASE BANK, N.A. NEW YORK, NY US

Intermediary’s Bank SWIFT:
CHASUS33

Intermediary’s Bank Account:
464650808

Beneficiary Bank:
Tinkoff Bank

Beneficiary’s Bank Address:
1st Volokolamsky pr., 10, bld. 1, Moscow, Russia

Beneficiary’s Bank SWIFT:
TICSRUMM

Beneficiary:
Shirokoborodov Daniil Andreevich

Beneficiary’s Account:
40817810100003977112

Payment Details:
Own funds transfer under Agreement № 5050791473 Shirokoborodov Daniil Andreevich. Without VAT.

אנשי קשר לפרויקט

דוא"ל: lokah.video@gmail.com
דף הפייסבוק: fb.com/happyandfreevideo
Instagram: @happy_and_free.info
אינטרנט: happy-and-free.info

אנשי קשר של מארגנים

דניאל שירוקובורודוב, מוזיקאי, מפיק שותף, מחבר השיר "שמח וחופשי"
דוא"ל: snivetvey@gmail.com
Whatsapp: +79183995010
Telegram: @snivetvey
פייסבוק: fb.com/snivetvey

היו מאושרים וחופשיים!
זהו תרגום מכונה לעברית. תיהנו מטעויות תרגום אוטומטיות מצחיקות אלה. זה עדיף מכלום. אתה יכול לעזור לנו לתרגם דף זה לשפה הנכונה.בסדר!